با ما در تماس باشید

برای راهنمایی و مشورت بیشتر برای ما نظر و پیشنهاد خود را بنویسید

ایمیل

info@noaeen.com

تلفن

0098-21-22399028

آدرس

قیطریه - بلوار اندرزگو - خیابان سلیمانی غربی - پلاک 90
بیلبورد و اجرا
ما در مشاوره و طراحی متخصص هستیم
کمپین و اسپانسرینگ
بهترین مشاوره ها از تیم متخصص نوآیین
عکاسی و مدلینگ
تیم تخصصی و حرفه یی عکاسی فضای باز و مدلینگ

آژانس تبلیغاتی نو آیین

تبلیغات محیطی در نمایشگاه بین المللی تهران

شرکت تبلیغاتی نوآیین جزو خبره ترین کانون های تبلیغات کشور با بیش از 15 سال تجربه حضور در عرصه تبلیغات و با مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و سابقه همکاری مستمر با شرکت ها و موسسات دولتی و خصوصی افتخار دارد تا به عنوان یکی از بزرگترین شرکت های تبلیغاتی ایران در تمامی زمینه های تبلیغاتی به ارائه خدمات و مشاوره کارشناسی بپردازد.
آنچه برای ما در این میان حائز اهمیت است تعهدی است که در همراهی با شما به عهده می گیریم و آنچه برای شما می ماند کیفیتی است که هیچگاه به اتکای شانس و اتفاق حاصل نمی شود.


تبلیغات و مشاوره
صاحب امتیاز بزرگترین تابلوهای شهری ، طراحی و اجاره بیلبوردهای تبلیغاتی، تبلیغات محیطی ، مشاوره و اتاق فکر
ادامه مطلب
گرافیک و طراحی
پوستر، بروشور، کاتالوگ، صفحه آرایی مجله، بسته بندی، اوراق اداری، کارت، آگهی، تقویم و سررسید، جلد کتاب، تصویر سازی، لوگو و ...
ادامه مطلب
اجرا و پشتیبانی
طراحی کمپین تبلیغاتی، دیجیتال مارکتینگ، برند سازی، تحقیق بازار، تبلیغات در شبکه های اجتماعی ، ساخت تیزرهای تبلیغاتی و پخش در صدا و سیما
ادامه مطلب

خدمات نوآیین

طراحی
طراحی

طراحی بهترین راه جهت انتقال ایده و فرهنگ به صورن مصور می باشد که با توجه به گذر زمان و افزایش ارتباطات بین المللی پیشرفت در طراحی و ارائه مدل ها و راهکارهای جدید در طراحی اجتناب ناپذیر می باشد.
شرکت نوآیین تبلیغ با بهره گیری از افراد خلاق و صاحب ایده و سبک آماده ارائه خدماتی منحصر به فرد در این زمینه می باشد .

بیلبورد
بیلبورد

در میان تبلیغات محیطی، بیلبورد به لحاظ خاص بودن و ثبات در نقطه های پر تردد، ویژگی ساختاری و خدمات کالا را پررنگتر نشان می دهد.بیلبوردها بدون شک یکی از قدرتمندترین ابزارهای رسانه های محیطی به شمار می رود مکانی که میتوان پیام تبلیغاتی خود را درست مقابل چشم مخاطب قرار داد .
مهمترین نکته ای که شرکت نوآیین تبلیغ در مورد انتخاب این رسانه تبلیغات اعمال کرده است جای مناسب برای به تصویر کشیدن بیلبوردهای جاده اختصاصی نمایشگاه و هم بیلبوردهای شمال کشور کاملا رعایت شده است.این پیام مهم می باشد، که این مطلب هم در بیلبوردهای جاده اختصاصی نمایشگاه و هم بیلبوردهای شمال کشور کاملا رعایت شده است.

تبلیغات محیطی
تبلیغات محیطی

تبلیغات محیطی به عنوان یکی از مهمترین شاخه های گرافیک است که در رسیدن به اهداف نقش بسزایی دارد و بخش عمده ای از فعالیت های تبلیغاتی و تجاری را در بر می گیرد.

کمپین تبلیغاتی
کمپین تبلیغاتی

کمپین تبلیغاتی از جمله‌ی واژه‌هایی است که این روزها زیاد به کار برده می‌شود. برخی شرکتها به صورت گسترده بیلبوردهای مختلف در سطح شهرها را در اختیار دارند. برخی دیگر از ارتباط نزدیک با صدا و سیما برخوردار هستند. برخی دیگر، دسترسی بسیار خوب به داده‌های کاربران آنلاین (مانند ایمیل) دارند. برخی دیگر شماره تماس بسیاری از مردم را به شیوه های مختلف تهیه کرده اند.
گروه دیگری با رسانه های مکتوب نظیر مجله ها و روزنامه ها رابطه دارند. حاصل این ارتباط و دسترسی به منابع، این می‌شود که یک شرکت به شدت تاکید می‌کند که استفاده از بیلبوردها اثربخش ترین قسمت کمپین تبلیغاتی است و شرکت دیگری فضای فیزیکی را به طور کامل رد و فعالیت انحصاری در فضای مجازی را توصیه می‌کند. یکی معتقد است شبکه های داخلی بیننده ندارند و شبکه های ماهواره ای گزینه خوبی هستند. دیگری اصرار دارد که حرکت به سوی شبکه های ماهواره ای به دلیل محدودیتهای قانونی در ایران، یک خودکشی استراتژیک است.
شرکت طراح کمپین تبلیغاتی، باید رسانه‌های مختلف را در اختیار داشته باشد تا سبدی از خدمات را ارائه کند و در این حالت کار بسیار دشوارتر می‌شود.

عکاسی
عکاسی

گروه عکاسی شرکت نوآیین تبلیغ با بهره گیری از سرویسهای مدرن و با استاندارهای روز دنیا و تیم مجرب آماده ارائه خدمات عکاسی در زمینه های مختلف می باشد:
1- شرکتی
2- رویدادها
3- هنرمندان
4- معماری و بازرگانی
5- مدل و زیبایی

 چاپ افست
چاپ افست

شرکت نوآیین تبلیغ با بهره گیری از دستگاههای مدرن اقدام به چاپ انواع بنرهای بیلبورد، اکسترابورد، استند، پوسترهای دیواری و ..... در ابعاد دلخواه می نماید. چاپ انواع مختلفی دارد که متناسب با آنچه که قرار است چاپ شود انتخاب می‌گردد.

دیجیتال مارکتینگ
دیجیتال مارکتینگ

بازاریابی دیجیتال روشی برای ترویج محصولات و یا برند با استفاده از یک یا چند روش دیجیتال و الکترونیک است. بازاریابی دیجیتال با بازاریابی سنتی بسیار متفاوت است.
با دنبال استقبال روز افزون کاربران، فضای مجازی، به یکی از بهترین نقاط دسترسی به مخاطبان هدف برند های مختلف تبدیل شده است. شرکتهای برتر دنیا هر ساله مبالغ بیشتری را صرف بازاریابی و تبلیغات دیجیتال نموده و تلاش می کنند از هر فرصتی که پیشرفت فناوری در اختیار آنها قرار داده نهایت استفاده را به عمل آورند.

خدمات  نمایشگاه
خدمات نمایشگاه

شرکت نوآیین تبلیغ با قابلیت انجام موارد زیر آماده خدمت رسانی به مشارکت کنندگان نمایشگاه می باشد:
1- غرفه سازی
2- تبلیغات محیطی
3- تیزر
4- انواع چاپ

تیزر
تیزر

نوآیین تبلیغ یكی از طراحان اصلی جلوه های ویژه در ایران است كه عملكردش شامل ساخت فیلم، صنعت تبلیغات و موزیك ویدئو است. استفاده از جــادوی انیمیشن و گرافیك و تلفیق هنرمندانه آن با فیلم نتایج خاصـی را حاصل می كند كه كمتر كسی از پذیرش آن سرباز می زند. تلفیق هنرمندانه تصویر و صدا آنچنان بر قلب بیننده حك می شود كه فراموش كردن آن به سادگی امكان پذیر نیست.

مشتریان نوآیین

سامسونگ
مشاوره تبلیغاتی - ساخت تیزر تبلیغاتی
بانک کشاورزی
مشاوره تبلیغاتی - تبلیغات محیطی
کاسپین
مشاوره تبلیغاتی - تبلیغات محیطی
زعفران سحرخیز
مشاوره تبلیغاتی
رادیاتور ایران
مشاوره تبلیغاتی
هواپیمایی ماهان
مشاوره تبلیغاتی
آذران پلاستیک
مشاوره تبلیغاتی - تبلیغات محیطی
شرکت شهد ایران
مشاوره تبلیغاتی - تبلیغات محیطی

نمونه کارها

طراحی کاتالوگ
طراحی
طراحی کاتالوگ
طراحی کاتالوگ
تبلیغات محیطی نمایشگاه بین المللی
تبلیغات محیطی
تبلیغات محیطی نمایشگاه بین المللی
تبلیغات محیطی نمایشگاه بین المللی
تیزر تبلیغاتی زر ماکارون
تیزر
تیزر تبلیغاتی زر ماکارون
تیزر تبلیغاتی زر ماکارون
ساعت کنستانتین
بیلبورد
ساعت کنستانتین
طراحی و اجرای بیلبورد ساعت کنستانتین
عکاسی هوایی از مناظر تهران
عکاسی
عکاسی هوایی از مناظر تهران
عکاسی هوایی از مناظر تهران
غرفه سازی
غرفه سازی
غرفه سازی
غرفه سازی ویژه نمایشگاه بین المللی
تبلیغات محیطی دوو
تبلیغات محیطی
تبلیغات محیطی دوو
تبلیغات محیطی دوو
عکاسی منظره
عکاسی
عکاسی منظره
عکاسی منظره
تیزر تلوزیونی اکسین
تیزر
تیزر تلوزیونی اکسین
ساخت تیزر تلوزیونی و پخش د رصدا و سیما
ساخت تیزر های سامسونگ
تیزر
ساخت تیزر های سامسونگ
ساخت تیزر های تبلیغاتی سامسونگ

خبرها و رویدادها

تیزر تبلیغاتی

تیزرها را ببینید
عضوی از نوآیین باشید و از آخرین اخبار ، رویدادها، پیشنهادات و تخفیف های ویژه ما مطلع شوید